ludzie

duszpasterze

proboszcz

ks. Grzegorz Strzelczyk

doktor teologii, adiunkt Uniwersytetu Śląskiego, dyrektor Ośrodka Formacji Diakonów Stałych. Więcej

rezydent

ks. Łukasz Michoń

doktor filozofii, adiunkt Uniwersytetu Śląskiego

katecheci

Anna Pustelnik

szkoła podstawowa nr 40 z oddziałami integracyjnymi

Katarzyna Cebula

szkoła podstawowa nr 40 z oddziałami integracyjnymi

Patrycja Olendzka

przedszkola

organiści

Maria Kansy

Łukasz Sarnowski

Błażej Broncel

Michał Gudyka

nadzwyczajni szafarze komunii

Robert Biernacki

Henryk Biskup

Mirosław Kańtor

Wojciech Pilnicki

Wojciech Pisarek

Andrzej Piszczek

Dariusz Szepieniec

kościelni

Zdzisław Kania

Henryk Biskup

Klemens Dowiat

parafialna rada duszpasterska

Skład Parafialnej Rady Duszpasterskiej w kadencji 2022-2027

Członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej powołani „z urzędu”, czyli ze względu na funkcje, jakie stale pełnią w parafii:
ks. Łukasz Michoń
Henryk Biskup (Rada Ekonomiczna)
Bogdan Duda (sklepik)
Maria Kansy (organiści)
Zdzisław Kania (służba kościelna)
Bożena Kulińska (kancelaria)
Anna Pustelnik (katecheci)

Członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej wybrani przez Parafian (wybory odbyły się 12 czerwca 2022):
Klaudia Babij - sekretarz PRD
Robert Biernacki
Wojciech Derej
Lidia Łukowicz
Wojciech Pilnicki
Mirosława Walter

Członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej powołani z mianowania proboszcza (reprezentanci wybranych grup duszpasterskich i współpracownicy):
Urszula Buczkowska (zespół charytatywny)
Barbara Marzec (obsługa fotograficzna)
Zenobia Kocurek (róże różańcowe)
Katarzyna Piotrowska (gazetka parafialna)
Iwona i Roman Strauchman (oaza rodzin) - wiceprzewodniczący PRD
Marika Tylkowska (oaza młodzieżowa)



Rada kadencji 2017-22

A. Członkowie Rady z urzędu:
1. Ks. Grzegorz Strzelczyk
2. Ks. Bogusław Noworyta
3. Kansy Maria – Organistka
4. Siersiecka Maria – Katechetka

B. Członkowie Rady z nominacji proboszcza:
1. Biskup Henryk – Służba kościelna
2. Babij Klaudia – Młodzież
3. Buczkowska Urszula – Zespół Charytatywny
4. Marzec Barbara – przedstawiciel mediów (fotograf)
5. Sienicka Ewa – Akcja Katolicka
6. Szot Natalia – Panie sprzątające kościół
7. Szymanowska Maria – Legion Maryi

C. Członkowie Rady z wyboru parafian:
1. Antczak Celina
2. Biernacki Robert
3. Kańtor Mirosław
4. Pilnicki Wojciech
5. Biszczanik Wiesław
6. Pustelnik Anna
7. Kania Zdzisław
8. Warcaba Andrzej

kadencja 2022-2027

kadencja 2017-22

© Copyright 2022 - Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Tychach