kolęda 2019/20

Drodzy, będzie mi bardzo miło, jeśli choć na chwilę przyjmiecie mnie w Waszych domach i się ze mną pomodlicie. W tygodniu zaczynać będę o 16.00, w soboty i niedziele (uroczystości) o 14.00.
Proszę o przygotowanie w miarę możliwości: krzyża, świec i naczynia z wodą (jeśli nie będzie święconej, poświęcę na miejscu). Ewentualne ofiary złożone w trakcie kolędy będą przeznaczone na przystosowanie nagłośnienia w kościele do potrzeb osób słabo słyszących (pętla indukcyjna i odbiorniki).
         Do zobaczenia!
   ks. Grzegorz

pobierz plakat do wywieszenia na klatce!

Bardzo proszę mieszkańców poszczególnych klatek, żeby wydrukowali odpowiednią stronę (są w kolejności jak na liście kolędowej) i powiesili w swojej klatce (ewentualnie sąsiednich ze swojej trasy).

Uwaga 1: jeśli utrzyma się sytuacja, że w parafii nie będziemy mieli wikariusza, kolęda zostanie przeprowadzona według poniższego planu. Obejmie tylko te osoby i rodziny, u których dwa lata temu był ks. wikariusz (czyli z którymi nie miałem okazji się jeszcze spotkać na kolędzie). Gdyby sytuacja z obsadą parafii wróciła do normy, poniższe daty pozostaną aktualne, a dodane zostaną pozostałe trasy.

Uwaga 2: kolędę będę przeprowadzał w tym roku od góry, od najwyższego piętra, do dołu.

Uwaga 3: osoby, które mieszkają poza wymienionymi niżej trasami, a wprowadziły się do parafii w ciągu ostatnich dwóch lat proszę o bezpośredni kontakt – indywidualnie ustalimy termin kolędy.


  • 14.11 (niedziela, od 13.30) Zaręby nr 66, 64, 62, 60, 58
  • 20.11 (sobota, od 13.30) Zaręby nr 48, 46, 44, 42
  • 21.11 (niedziela, od 13.30) Zaręby nr 18, 16
  • 5.12 (niedziela, od 13.30) Zaręby nr 35, 33, 31, 29
  • 11.12 (sobota, od 13.30) Zaręby nr 14, 12, 10
  • 12.12 (niedziela, od 13.30) Zaręby nr 25, 23, 21, 19
  • 18.12 (sobota, od 13.30) Zapolskiej nr 24, 22
  • 19.12 (niedziela, od 13.30) Zapolskiej nr 20, 18
  • 27.12 (poniedziałek, od 16.00) Zapolskiej nr 8, 6
  • 28.12 (wtorek, od 16.00) Zapolskiej nr 7, 5, 3, 1
  • 29.12 (środa, od 16.00) Zapolskiej nr 53, 51, 49, 47, 15
  • 30.12 (czwartek, od 16.00) Ziemiańska nr (parzyste) 64-2
  • 2.01 (niedziela, od 13.30) Sikorskiego nr 183, 181, 179, 177
  • 6.01 (czwartek, od 13.30) Sikorskiego nr 143, 141, 139, 137
  • 8.01 (sobota, od 13.00) Żółkiewskiego nr 44, 42, 40, 38
  • 9.01 (niedziela, od 13.30) Żółkiewskiego nr 101-1
  • 15.01 (sobota, od 13.30) Zelwerowicza nr 29, 28, 26 i domki 44-14
  • 16.01 (niedziela, od 13.30) Zaręby nr 7, 5, 3, 1
  • 22.01 (sobota, od 13.30) Żółkiewskiego nr 36, 34, 32
  • 23.01 (niedziela, od 13.30) Żółkiewskiego nr 24, 22
  • 27.01 (czwartek, od 16.00) Zgrzebnioka nr 54, 52, 50
  • 29.01 (sobota, od 13.30) Zgrzebnioka nr 42, 40, 38
  • 30.01 (niedziela, od 13.30) Zgrzebnioka nr 34, 32, 30, 28
  • 5.02 (sobota, od 13.30) Zgrzebnioka nr 24, 22, 20, 18
  • 6.02 (niedziela, od 13.30) Zgrzebnioka nr 23, 21, 3, 1
  • 12.02 (sobota, od 13.30) dodatkowa

© Copyright 2021 - Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Tychach

This page was made with Mobirise